وبگو | آموزش منوي کشويي با ul li و css


عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودتاریخ :
بازدید : 80
نویسنده : H O S S E I N I
دعای امام سجاد برای بیماری,دعا برای بیمار,دعا به وقت بیماری

دعای امام زین العابدین (ع) به وقت بیماری

 
دعای امام سجّاد علیه‌‌ السلام به هنگام بیماری:
خداوندا! بر سلامت تنم که پیوسته با آن به کار خویش پرداخته‌ام، تو را سپاس می‌گویم، و [نیز] بر آن بیماری‌ای که بر تنم عارض کردی، تو را سپاس می‌گویم.:: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: دعای امام زین العابدین (ع) به وقت بیماری , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 68
نویسنده : H O S S E I N I
پاداش کسی که به دنبال روزی حلال باشد چیست؟
روزی حلال,رزق و روزی حلال,رزق حلال

یکی از تأثیرات رزق حرام تأثیر منفی در نسل و اولاد فردا معرفی شده است


بر اساس آموزه‌های دینی، اموال و ارزاق دارای اثر وضعی و معنوی هستند و بر روح و جان افراد اثرات مثبت و منفی می‌گذارند تا حدی که سعادت و شقاوت افراد در میزان توجه آن‌ها به مدل کسب درآمدشان بستگی دارد. بنابراین جامعه‌ای که بنا دارد مسیر رشد و تعالی خود را به سوی ارزش‌های الهی تعریف کند، باید مدل در آمد خود را بر اساس معیارهای دین تعریف کند، در غیر این صورت و در صورت افتادن در ورطه ربا، جامعه با چالش‌های فرهنگی و اقتصادی مواجه خواهد شد.

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: پاداش کسی که به دنبال روزی حلال باشد چیست؟ , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 88
نویسنده : H O S S E I N I
سوره فیل,تفسیر سوره فیل,تحقیق درباره سوره فیلسوره «فیل» از سوره‌های مکی می باشد

 

تفسیر و ثواب خواندن سوره فیل چیست؟
پیامبر اسلام(ص) و مسلمانان در محیط مکه، در اقلیتی محض بودند و مشرکان آنها را جهت اعتقاداتی که داشتند، زیر فشار و اذیت، قرار می‌دادند. خداوند در آیات بسیاری از پیامبر(ص) و مسلمانان حمایت کرده و مشرکان را از کارهایشان بیم داده است. سوره فیل در واقع بیانی از یک واقعه تاریخی است که در راستای اطمینان دادن و اعلام حمایت از پیامبر می‌باشد، به این صورت که ابرهه و سپاه فیل سوار که به قصد مبارزه با خداوند آمده بودن و بنابر نابودی کعبه داشتند، با معجزه الهی، نابود گردیدند و حال تو ای پیامبر که از کعبه برای ما عزیزتر و والاتر هستی، بدان از تو نیز حمایت کرده و مخالفانت را به سزای اعمالشان خواهیم رساند.:: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: ثواب خواندن و تفسیر سوره فیل , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 60
نویسنده : H O S S E I N I
روایت مذهبی,داستان های مذهبی,داستان همسایه مسلمان و نصرانی

روایت خواندنی مسلمان شدن نصرانی

 

شما همیشه متوجه این حقیقت باشید که بر مردم تنگ نگیرید، اندازه و طاقت و توانائی مردم را در نظر بگیرید تا می‌توانید کاری کنید که مردم متمایل به دین شوند و فراری نشوند، آیا نمی‌دانید که روش سیاست اموی بر سختگیری و عنف و شدت است، ولی راه و روش ما بر نرمی و مدارا و حسن معاشرت و به دست آوردن دلهاست.


:: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: روایت خواندنی دو همسایه مسلمان و نصرانی , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 41
نویسنده : H O S S E I N I
هرساعت از شبانه روز متعلق به کدامیک از ائمه اطهار(ع) است؟
ساعات مربوط به ائمه اطهار,توسل به ائمه اطهار

 ساعات توسل به ائمه اطهار


طبق روایات هر ساعت از شبانه روز متعلق به یکی از ائمه اطهار است که برای توسل به ایشان مناسب است این ساعات را بدانیم.:: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: هرساعت از شبانه روز متعلق به کدامیک از ائمه اطهار(ع) است؟ , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 57
نویسنده : H O S S E I N I

طریقه خواندن نماز توبه

همه انسان ها جایزالخطا هستند و مرتکب گناهانی میشوند که برای آنها پشیمانی به همراه دارد. گاه فکر می کنیم که گناهان ما قابل بخشایش نیست، در حالیکه اگر واقعا از گناهی پشیمان شده و از صمیم قلب در درگاه خداوند دعا کرده و طلب بخشش کنیم، به طور حتم خداوند گناه ما را می بخشد. به همین دلیل برای بخشیدن گناهان باید استغفار کرده و نماز توبه بخوانیم.
 

آموزش خواندن نماز توبه:

ابتدا غسل کنید.
سپس دو تا نماز دو رکعتی بخوانید (مانند نماز صبح )، با این تفاوت که در هر رکعت بعد از حمد سه مرتبه سوره­ ی توحید، یک مرتبه سوره­ ی فلق و یک مرتبه سوره­ ی ناس بخواند. بعد از تمام شدنِ نماز، هفتاد بار استغفار کرده و بعد بگویید:«لا حَولَ وَ لا قُوَّهَ إلّا بِالله العَلِیِّ العَظیمِ» سپس بگویید:
«یا عَزیزُ یا غَفّارُ إغفِر لِی ذُنُوبِی وَ ذُنُـوبَ جَمیعِ المؤمِنینَ وَ المُؤمِناتِ فَإنَّهُ لا یَغفِرُ الذُّنوبَ إلّا أنتَ»
ای خدای عزیز و ای خدایی که بسیار آمرزنده هستی! گناهان من و گناهان همه­ ی مردان و زنان مؤمن را بیامرز، چرا که کسی جز تو آمرزنده­ ی گناهان نیست»
 
نماز توبه

 

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: نحوه خواندن نماز توبه و استغفار , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 64
نویسنده : H O S S E I N I

ذکر عزیز شدن

عزیز شدن در نزد دیگران با دعا و ذکر

برای عزیز و محترم شدن در نزد دیگران برخی از اذکار و دعاها بسیار مجرب هستند که با خواندن آنها می توان به فردی محبوب در نزد دیگران تبدیل شد، بعضی از دعاها به ایجاد مهر و محبت بسیار معروف هستند.

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: دعایی که شما را نزد همه عزیز می کند , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 82
نویسنده : H O S S E I N I

دعا و نماز برای آزاد شدن زندانی

بسیاری از انسانها از روی غفلت و نادانی مرتکب خطا و اشتباه شده و در زندان به سر می برند. با اینکه هر گناهی دارای عقوبتی است اما می توان با توصل به خدا و خواندن دعا، شرایط آزادی عزیزان در بند خود را هموار ساخت. در این بخش از دین و مذهب نمناک برخی از دعاها، نماز و همچنین ختومات مجرب را برای آزاد شدن زندانیان دربند ارائه کرده ایم.

 

دعای رهایی از زندان

دعای حضرت زهرا برای آزادی زندانی:

سیّد بن طاوُس در مُهج الدَّعَوات فرموده روایت شده که شخصی در شهر شام زمانی طولانی در زندان بود تا اینکه حضرت زهرا(س) را در خواب دید که به او فرمود:این دعا را بخوان. او نیز با تعلیم حضرت زهرا(س) دعا را خواند و از زندان آزاد شد و به خانه خود بازگشت.

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 143
نویسنده : H O S S E I N I

دعا ، ذکر و نماز برای سربه راه شدن فرزند

بسیاری از والدین در برخورد با فرزندان خود نمی توانند ارتباط درستی برقرار کنند. این افراد همیشه به دنبال راه حلی برای رفع مشکل هستند. اما آیا در کنار تمام پیشنهادات روانشناسان، نماز یا دعایی برای سر به راه شدن فرزندان وجود دارد؟ یاد خداوند در هر زمان و به هر شکلی موجب آرامش قلب است.

 

برخی از دعاهای محرب، نماز و ختومات را برای سربه راه شدن فرزندان و برخورد با پرخاشگری آنها ارائه کرده ایم.

دعای عاقل شدن

دعاهای مجرب برای سربه راه و عاقل شدن فرزند

دعای امام سجاد (ع) برای عاقل شدن فرزند

اللَّهُمَّ وَ مُنَّ عَلَی بِبَقَاءِ وُلْدِی وَ بِإِصْلَاحِهِمْ لِی و بِإِمْتَاعِی بِهِمْ إِلَهِی امْدُدْ لِی فِی أَعْمَارِهِمْ وَ زِدْ لِی فِی آجَالِهِمْ وَ رَبّ لِی صَغِیرَهُمْ

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: دعا ، ذکر و نماز برای سربه راه شدن فرزند , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 128
نویسنده : H O S S E I N I

اهمیت، فضیلت و نماز اول وقت

انجام هر کاری زمان خاصی دارد و در صورت تحقق یافتن در آن زمان، دارای تاثیر مناسب و بیشتری خواهد بود. به طور مثال خوردن غذا یا مصرف دارو در زمانهای مشخصی باید باشد تا تاثیر مطلوب را بر جای گذارد در غیر اینصورت انسان با مشکل مواجه می شود.

 

چنانچه پیامبر اکرم(ص) در این زمینه فرمودند:

«کارها در گرو زمان و فرصت خاص خویشند».(بحارالأنوار، ج 74، ص 166)

اوقات نماز نیز فرصت هایی هستند که نوعاً مناسب ترین شرایط برای نماز است از همین رو نماز خواندن در آن اوقات نشاط آور، انرژی بخش و دارای تأثیرات ویژه است.

نماز اول وقت

فضیلت خواندن نماز اول وقت در قرآن

برخی آیات قرآن نیز بر لزوم نماز اوّل وقت اشاره دارد. خداوند می فرماید:

«فَخَلَفَ مِنْ بَعْدِهِمْ خَلْفٌ أَضاعُوا الصَّلاةَ وَ اتَّبَعُوا الشَّهَواتِ فَسَوْفَ یلْقَوْنَ غَیا» (سوره مریم، آیه 59):: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: اهمیت، فضیلت و نماز اول وقت , داروخانه معنوی , داروخانه معنوی , داروخانه معنوی , داروخانه معنوی , داروخانه معنوی , داروخانه معنوی , داروخانه معنوی , داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی داروخانه معنوی , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 97
نویسنده : H O S S E I N I

نماز شب

فواید ، فضایل و آثار باور نکردنی نماز شب 

یکی از سفارشات با فضیلت اولیا و انبیا خواندن نماز شب می باشد که به عنوان یکی از برنامه های سازنده اسلامی محسوب می شود آن را هر چه بیشتر به سمت وادی معنویات سوق می دهد. به جا آوردن نماز شب تاثیر بسیار زیادی در دنیا و هم در برزخ و همچنین در قیامت دارد و انسان را با خلوت کردن با خالق خود به خودسازی دعوت می کند.

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: فواید ، فضایل و آثار باور نکردنی نماز شب , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 105
نویسنده : H O S S E I N I

روزی انسان

انسان چگونه روزی خود را کسب می کند؟

خداوند کریم وقتی انسان را خلق می کرد از قبل روزی او را نیز برایش حساب کرده است انسان با توجه به اطمینانی که نسبت به خدای مهربان دارد آگاه است که در هرشرایطی خداوند روزیش را خواهد داد و لذا به آرامش در زندگی دست می یابد.

 

خداوند در هر دو جهان مخلوقش را از نعمتهای بی کرانش بی نیاز کرده است چه نیازهای معنوی و چه مادی هر دو را برای او بخشیده است کلمه" رزق " به معنی روزی می باشد از این رو انسانها آن را فقط محدود به نیازهای مادی یعنی خوردن و آشامیدن نسبت می دهند که وارد شکم شده و آنها را سیر می گرداند اما اگر کمی بیشتر دقت کنیم در می یابیم که معنی رزق و روزی خیلی گسترده تر از اینها است به طوری که همه نیازهای فرد را در بر می گیرد پایه و اساس حیات انسان را رفع نیازیهایش تشکیل می دهد به همین جهت تامین نیازهای انسان در الویت قرار دارد .

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: انسان چگونه روزی خود را کسب می کند؟ , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 90
نویسنده : H O S S E I N I

بهترین زمان استخاره

بهترین زمان استخاره با قرآن و تسبیح

استخاره کردن یکی از روش های مشورت با خداوند است و در مواقعی که انسان در انتخاب خود دچار سرگردانی شده باشد بسیار پرکاربرد است . استخاره از سوی ائمه اطهار (ع) نیزبسیار سفارش شده است، اما این عمل دارای شیوه و زمانی مخصوص می باشد.

 

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: بهترین زمان استخاره با قرآن و تسبیح , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 130
نویسنده : H O S S E I N I

بهترین ذکر، دعا و سوره برای پسر شدن جنین

خداوند متعال به مصالح انسان، آگاهتر و مهربانتر از هر مادری است، به همین دلیل هر چه ذات کبریای او برای انسان مقدر می کند، عین تدبیر و حکمت است. خداوند بهتر می داند که داشتن فرزند به مصلحت انسان است یا خیر، همچنین پسر یا دختر بودن فرزند را بر اساس تدابیر با حکمت خود بر بندگانش مقدر می نماید. با این وجود جهت ارتباط و طلب خواسته های بندگانش دعا و ذکرهایی از طریق ائمه معصوم(ع) به انسان توصیه کرده است که در این بخش از دین و مذهب نمناک به آن می پردازیم.

 

دعای پسردار شدن

دعا و ذکر جهت پسر شدن جنین در احادیث و روایات

زن با مشاهده آثار بارداری، دست خود را بر شکم نهد و 1400 بار صلوات نذر کند و 7 بار آیه 35 آل عمران را بخواند:

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: دعا و ذکر جهت پسر شدن جنین در احادیث و روایات , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 102
نویسنده : H O S S E I N I

درمان بواسیر با توصیه های اسلامی و روایات

یبوست عامل مهم بیماری بواسیر است و پزشکان در قدیم بواسیر را ام الامراض یا مادر بیماری ها نامیده اند. به همین دلیل درمان آن اهمیت بسیاری دارد. علاوه بر درمانهای پزشکی، برخی از دعا و ذکرها را می توان در کمک به درمان بواسیر موثر دانست. در این بخش از داروخانه معنوی برخی از احادیث و ذکرهایی که از سوی امامان و پیشوایان در منابع مذهبی و دینی ذکر شده است را جمع آوری کرده ایم.

 

درمان بواسیر با دعا

این ذکر و دعاها برای کمک به درمان بواسیر می باشند و درمان قطعی آنها توسط پزشک و مصرف داروهای مربوطه امکان پذیر می باشد.

کسی که بواسیر خود را با این دعا تعویذ کند از شر بواسیر در امان می شود به اذن خداوند:

یَا جَوَادُ یَا مَاجِدُ یَا رَحِیمُ یَا قَرِیبُ یَا مُجِیبُ یَا بَارِئُ یَا رَاحِمُ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ ارْدُدْ عَلَیَّ نِعْمَتَکَ وَ اکْفِنِی أَمْرَ وَجَعِی(طب الائمه، ابن سابور الزیات، ص32)

دعای رفع بواسیر

شخصی به امام رضا(ع)از درد بواسیر شکایت کرد.

 

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: درمان بواسیر با توصیه های اسلامی و روایات , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 133
نویسنده : H O S S E I N I

دعا برای از شیر گرفتن کودک

از 18 ماهگی تا پایان دوسالگی بهترین فرصت برای از شیر گرفتن کودک است. سیستم ایمنی بدن کودک شیرخوار ضعیف است و احتمال ابتلا به عفونت های میکروبی پیش از 18 ماهگی وجود دارد، بنابراین شیردهی باید حداقل 18 ماه و حداکثر 24 ماه ادامه داشته باشد.

 

برخی از مادران برای جدا کردن کودک از شیرخوردن دچار مشکل می شوند. در منابع مذهبی برخی از دعاها می توانند راهگشای این مشکل باشند که در این بخش  این ذکر و دعاها را می خوانید.

کودک

دعاهایی برای از شیر گرفتن کودک

1. برای از شیر گرفتن کودکی که اذیت می کند ٬ بر تخم مرغ آب پز که پوستش جدا شده باشد این آیات را بخواند :

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: دعا برای از شیر گرفتن کودک , دعا , برای از , شی , ر گرفت , ن , کودک , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 124
نویسنده : H O S S E I N I
دعای که مستجاب می شود

همه ما گاهی در شرایطی قرار گرفته ایم که به جز خدا امیدی نداریم و تنها اوست که یار و یاور ما در حل مشکلات است . در چنین مواقعی جز یاد و ذکر و خواندن دعا چیزی به خاطرمان نمی رسد و راهی به جایی نداریم . دعاهای سریع الاجابه اگر با خلوص نیت خوانده شوند، راه گشای بسیاری از مشکلات بوده ویقینا نتایج خوبی برای آرامش دل پریشان حال دارد .

 

در این بخش درباره 3 دعای سریع الاجابه توضیحاتی می دهیم ، سه دعا که بی تردید مستجاب می شوند پس دستهایتان را به سوی آسمان ببرید و در حق تمامی افراد دعا کنید همانطور که خداوند وعده اجابت دعا را داده :بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را.

دعای که مستجاب می شود

 

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: دعای که مستجاب می شود , 3دعای که مستجاب می شود , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 105
نویسنده : H O S S E I N I

کلیدی ترین رمز موفقیت فرزندان دعای پدر و مادر است

دعای خیر والدین همواره توشه راه فرزندان است و از رموز موفقیت آنها به شمار می رود . هنگامی که پدر و مادر برای فرزندشان با خلوص نیت دعا می کنند ، دعای آنان بدون هیچ حجابی به محضر پروردگار می رسد و هفت آسمان را در می نوردد و یقینا اجابت می شود پس هنگامی که برایتان مشکلی پیش آمد ، از پدر و مادرتان بخواهید که در حق شما دعا کنند که دعایی در نزد خداوند بالاتر از دعای پدرو مادردر حق فزندشان نیست.

دعای پدر و مادر

دعای پدر و مادر در حق فرزندان

نفرین پدر و مادر نیز سریع تر از ضربت شمشیر به اجابت می رسد و فراتر از ابرها به سوی پروردگار بالا می رود. آزار رساندن به پدر و مادر جزو گناهان کبیره است و خداوند کسی را که مورد عاق والدین قرار بگیرد بدبخت می کند و مورد لعن خدا قرار گرفتن و محروم شدن از رحمت خداوند نتیجه آن است.

پدر و مادر نیز وظایفی در قبال فرزندان خود بر عهده دارند که باید آن ها را به بهترین شکل انجام دهند از جمله آن ها انتخاب نام نیک برای فرزندان است، همچنین فرزندان خود را به بهترین شکل تربیت کنند و باید در آموزش دادن قرآن و احکام دینی و اسلامی به آن ها بکوشند و با نیت های صادقانه در تربیت فرزندانی منتظر و آماده جان فشانی در رکاب حضرت مهدی، پیاپی دست دعا به سوی پروردگار بردارند و برای موفقیت خود در پرورش فرزندانی مهدی یاور دعا نمایند.

 

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: کلیدی ترین رمز موفقیت فرزندان دعای پدر و مادر است , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 118
نویسنده : H O S S E I N I

ربا

ربا گرفتن در چه صورتی حلال است؟

ربا در لغت به معنای زیادی است که معامله دو کالای همجنس با زیادی دریک طرف، یا قرض دادن به شرط زیادی را ربا می گویند که از آن، در باب تجارت سخن گفته اند.

 

ربای حلال به مبلغی گفته می شود که فرد قرض گیرنده به دلخواه خودش در زمان باز پس دادن بدهی به فرد قرض دهنده می دهد. طبق نظر علما ربا در برخی موارد حلال است؛ در این مقاله به بررسی موارد ربای حلال، تعریف آن و روایات و آیات مختلف در این زمینه می پردازیم.

 :: موضوعات مرتبط: داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: ربا گرفتن در چه صورتی حلال است؟ , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 123
نویسنده : H O S S E I N I

دعا كردن

چه وقتها برای دعا کردن مناسبتر است

یکی از امتیازات دین اسلام تنوع در آن است . و پرهیز از یک نواختی. و تنوع در نوع دعا و نماز هم یک نوع امتیاز است نه ضعف.این ادعیه و زیارات در واقع ابزار و وسائلی است که از لسان محبوبان خدا بیان شده است در واقع این راه کار

خود خدا است .علاوه بر این در روایات اسلامی به عواملی به عنوان مقدمات استجابت دعا اشاره شده است که چند مورد آن را بیان می کنیم.

 

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: چه وقتها برای دعا کردن مناسبتر است , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 94
نویسنده : H O S S E I N I

دعا در هنگام وقوع زلزله و خراب شدن خانه

 

چه دعا هایی در زمینه جلوگیری از خطرات و آسیب های زلزله وجود دارد

در روایات دستور العمل هایی برای ایمنی از آثار ناشی از زلزله - و نیز خراب شدن منزل به هر دلیل - بیان شده است که برخی از آن ها را یادآور می شویم:

 

زلزله یکی از واکنش های زمین است که طبق روایات مختلف اگر در روز این قدرت زمین به وقوع بپیوندند نعمت الهی است و اگر این خارج شدن انرژی زمین در شب رخ دهد بلای خدایی است.:: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: چه دعا هایی در زمینه جلوگیری از خطرات و آسیب های زلزله وجود دارد , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 131
نویسنده : H O S S E I N I
آداب و اعمال روز هشتم ربیع الاول

اعمال 8 ربیع الاول

آداب و اعمال روز هشتم ربیع الاول

ماه ربیع الاول سومین ماه از سال هجری قمری است که هر روز و یا شب آن مبارک و پر فضیلت است اما آمیخته با خاطره غم انگیزی چون شهادت امام حسن عسکری(ع) به روایتی معروف، در روز هشتم است. در این بخش از دین و مذهب نمناک آداب و اعمال روز 8 ربیع الاول را ارائه کرده ایم.:: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: آداب و اعمال روز هشتم ربیع الاول , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 119
نویسنده : H O S S E I N I
آسان شدن ازدواج
 

برای آسان شدن ازدواج این سوره مخصوص را بخوانید

بدون شک انسان باید در امور مهم زندگی مانند ازدواج از خداوند متعال استعانت بطلبد و ائمه اطهار علیهم السلام نیز در احادیث و روایات مختلف، جوانان را به خواندن دعا و نماز برای یافتن همسری مؤمن و شایسته سفارش کرده اند.
 

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: برای آسان شدن ازدواج این سوره مخصوص را بخوانید , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 109
نویسنده : H O S S E I N I
“درمان صرع” و شفای فرزند با دعا

بیماری صرع(تشنج)

درمان صرع با دعا
  صرع یک اختلال شناخته شده از روزگاران قدیم است و قدمت آن به عصرحجر برمی گردد. یونانیان باستان به این بیماری به عنوان یک بیماری مقدس نگاه می کردند. آنان معتقد بودند این تجلی یکی از خدایان است که می تواند سبب سقوط بیمار روی زمین و تکان های شدید وی شود و بعد، قبل از مرگ کامل بیمار، مجدداً وی را زنده کند.
 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: “درمان صرع” و شفای فرزند با دعا , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 116
نویسنده : H O S S E I N I
تأثیر فوق العاده روزه بر بدن

چرا روزه بر انسان واجب شد

روزه از آداب مذهبی است که برای معتقدین به عنوان وسیله ای برای تقرب به خداوند، آمادگی برای مراسم مذهبی، پالایش بدن در راستای درک امور معنوی، کفّاره تخطی از مقررات مذهبی، و عزاداری برای انسان های درگذشته کاربرد دارد.:: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: تأثیر فوق العاده روزه بر بدن , داروخانه معنوی ,
تاریخ :
بازدید : 106
نویسنده : H O S S E I N I
روش ذبح گوسفند به نیت شفای مریض

ذبح گوسفند

دعا ی مخصوص ذبح گوسفند به نیت شفای مریض

از روایات فهمیده می شود که ذبح یا خون ریختن وقربانی کردن حیوان حلال گوشت و تقسیم آن بین فقرا و نیازمندان و یا با آن گوشت غذا پخته شود به همسایگان، اقوام و نیازمندان داده شود، عملی پسندیده و سنت است. از امام محمد باقر(ع) روایت شده که همانا خداوند دو عمل را دوست دارد، یکی اطعام و خوراندن غذا یا مهمانی دادن دوم خون ریختن یعنی ذبح گوسفند، شتر و یا هر حیوان حلال گوشت دیگر و توزیع گوشت بین نیازمندان

 

 

 :: موضوعات مرتبط: -------------------موضوعات مختلف------------------- , داروخانه معنوی , ,
:: برچسب‌ها: روش ذبح گوسفند به نیت شفای مریض , داروخانه معنوی ,

صفحه قبل 1 صفحه بعد

آپلود عکس" />
علاقمندیها: برنامه نویسی کامپیوتر، مطالعه اخبار موسیقی، سفر، مطالعه مقالات تخصصی، مطالعه وبلاگها و ... با مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم برای بهتر باز شدن وبلاگ استفاده کنید:) اين سايت حاصل تلاش شبانه روزي سيد محمد جواد حسيني مي‌باشد که بدون وابستگي مادي و معنوي به هيچ سازمان و نهاد و حزب و گروه سياسي فعاليت خود را ابتدا بر اساس قانون الهي و سپس قانون اساسي ايران بنا نهاده است. کليه هزينه‌هاي اين سايت با هزينه شخصي پرداخت مي‌شود که اميدوارم از اين پس از طريق فروشگاه سايت و تبليغات تامين شود و همواره سعي مي‌کنم تا مطالب آموزشي جديد و خواندني را براي شما به ارمغان بياورم.

سایت خوبه؟؟


نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 63
بازدید دیروز : 16
بازدید هفته : 79
بازدید ماه : 900
بازدید کل : 4918
تعداد مطالب : 5367
تعداد نظرات : 20
تعداد آنلاین : 1

تماس با من تلگرام تماس با من در اینستاگرام

بازديد امروز: 63

بازديد ديروز: 16

بازديد هفته: 79

بازديد کل: 900

تعداد مطالب: 5367

گوگل امروز : 6

گوگل ديروز: 2

بازديد ماه: 900

آي پي ديروز : 5

آي پي امروز: 5

بازديد سال: 4918

RSS

Powered By
loxblog.Com